O nás

Hlavnězdravě.cz – energie, síla a zdraví z přírody.

Nabízíme přírodní doplňky výživy podporující zdraví a dobrou kondici. V naší nabídce jsou pouze produkty, o kterých víme, že má smysl je užívat a sami jsme je vyzkoušeli. Neustále hledáme nové a zajímavé potraviny, zkoušíme je a poté přidáváme do nabídky.

Jsme na českém trhu nováčky, přesto už máme stovky spokojených zákazníků. Snažíme se prosadit jak příznivou cenou, tak také přístupem a rychlostí.

Hlavní myšlenka ke vzniku tohoto eshopu bylo následující. Od mala se věnujeme výkonnostně sportu, kde zdravá strava hraje důležitou roli. Potřeba vitamínů a minerálů je několikanásobně zvýšená a z běžné stravy těžce dosažitelná. Takže na řadu přicházeli různé vitamínové komplexy v tabletách, u kterých ale jak jsem mnohokrát četl je vstřebatelnost dost rozporuplná. Proto jsem se více začal zajímat o doplňky výživy na přírodní bázi. A protože se mi občas zdála být cena za tyto produkty vysoká, rozhodl jsem se, že to udělám levněji 🙂

Nabízené zboží nakupujeme přímo u výrobců a pěstitelů, vynecháváme velkoobchodníky. Díky tomu můžeme nabídnout lepší cenu a hlavně je zaručena čerstvost, produkty nikde neleží kdoví jak dlouho ve skladech a regálech a neztrácejí svoje vlastnosti.

Pokud budete mít nějaké nápady, připomínky a náměty na zajímavé produkty, které by v nabídce neměly chybět, budeme rádi, pokud nám napíšete na info@hlavnezdrave.cz